Хеланки - код 489 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
530-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна риза в жълто - код 8842
  Кошула - код 8842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 6239 - пудра
  Фустан - код 6239 - пудра
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Тениска в бяло с надпис - код 822
  Туника - код 822 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Къс дамски топ потник рипс в бежово - код 0869
  Топ - код 0869
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 5. Фустан - код 9968 - ментол
  Фустан - код 9968 - ментол
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Свободна дамска туника в черно - код 11671
  Туника - код 11671 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в бяло - код 2679
  Дуксер - код 2679 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в черно - код 12049
  Блуза - код 12049 - 1 - црна
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71