Хеланки - код 681 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
426-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска блуза в черно с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 1 - црна
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Топ - код 2989 - црна
  Топ - код 2989 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Панталони - код 1904
  Панталони - код 1904
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Риза с ефектен десен в черно - код 5223
  Кошула - код 5223 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Изчистен дамски топ рипс в цвят капучино - код 12811
  Топ - код 12811 - капучино
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 9364 - бело
  Маица - код 9364 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Код 10240
  Код 10240
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Стилна дълга свободна плетена дамска жилетка в бяло - код 7593
  Кардиган - код 7593 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска туника в черно с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71