-47%

Хеланки - код 300 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
151
-47%
Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Хеланки - код 4888 - црна
  Хеланки - код 4888 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Хеланки - код 7815 - црна
  Хеланки - код 7815 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1177 - кафеава
  Комплет - код 1177 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Џемпер - код 0661
  Џемпер - код 0661
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Топ - код 856 - ментол
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 6631 - црна
  Блуза - код 6631 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Џемпер - код 1219 - 5 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Сукња - код 6866 - 1 - црна
  Сукња - код 6866 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код P85 - 3 - шарена
  Код P85 - 3 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Џемпер - код 1219 - 2 - црвена
  Џемпер - код 1219 - 2 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 390 - црвена
  Фустан - код 390 - црвена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 10. Тренерки - код 1556 - 4 - путер зелена
  Тренерки - код 1556 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71