Хеланки - код 489 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
530-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 555 - сиво
  Комплет - код 555 - сиво
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код AC-1022 - окер
  Код AC-1022 - окер
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Комбинезон - код 9759 - темно сина
  Комбинезон - код 9759 - темно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Блуза - код 2214 - окер
  Блуза - код 2214 - окер
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Блуза - код 3938 - бело
  Блуза - код 3938 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код P85 - 2 - шарена
  Код P85 - 2 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Код B155 - 1 - шарена
  Код B155 - 1 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 8865 - 3
  Блуза - код 8865 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Код B148 - небесно сина
  Код B148 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71