Хеланки - код 501 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37319-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Хеланки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Код B83 - кафеава
  Код B83 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Код B524 - црна
  Код B524 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Втален дамски комплект топ и клин висока талия в розово - код 2222
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Дамско боди с къдрички в неоновожълто - код 3670
  Боди - код 3670
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Изчистена дамска тениска в бяло - код 7525
  Маица - код 7525 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71