Кратки панталони - код 732 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38469-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Код 2130
  Код 2130
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фармерки - код 4314 - 1
  Фармерки - код 4314 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 3433 - бело
  Фустан - код 3433 - бело
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 6. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски комплект къс топ и пола в черно - код 11626
  Комплет - код 11626 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 6369 - бела
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Хеланки - код 2179 - 1 - црна
  Хеланки - код 2179 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 2981 - бело
  Маица - код 2981 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71