-36%

Кардиган - код 1594 - виолетова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336421
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Акрил-80% Полиестер-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в лилаво - код 4702
  Кардиган - код 4702
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Елегантен дамски топ в цвят праскова - код 5445
  Топ - код 5445 - праска
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска свободна жилетка с качулка в сиво - код 4760
  Кардиган - код 4760 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 2965 - црвена
  Топ - код 2965 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Џемпер - код 0283 - розова
  Џемпер - код 0283 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маичка - код 3309 - црна
  Маичка - код 3309 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Фустан - код 0545 - небесно сина
  Фустан - код 0545 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 9368 - црна
  Фустан - код 9368 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в черно - код 4760
  Кардиган - код 4760 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска блуза от плетиво с голо рамо в бежово - код 4701
  Блуза - код 4701
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71