-71%

Кардиган - код 168 - 3 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39680
-71%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 1804 - розова
  Џемпер - код 1804 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1652 - пудра
  Фустан - код 1652 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Атрактивен дълъг дамски гащеризон в масленозелено - код 6757
  Комбинезон - код 6757
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Маица - код 3324 - 1 - црна
  Маица - код 3324 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 12042 - капучино
  Фустан - код 12042 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в цвят горчица - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Џемпер - код 1620
  Џемпер - код 1620
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамски спортно-елегантен панталон в кафяво - код 2836
  Панталони - код 2836 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71