-68%

Кардиган - код 1691 - виолетова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337966
-68%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3428 - зелена
  Фустан - код 3428 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Пола тип панталон в черно - код 2592
  Код 2592 - 2 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 1647
  Комплет - код 1647
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Свободна риза в бяло - код 8842
  Кошула - код 8842 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят горчица - код 2975
  Туника - код 2975 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамска къса дънкова пола в масленозелено - код 0923
  Сукња - код 0923 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 3690 - 2
  Фустан - код 3690 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Комбинезон - код 7701
  Комбинезон - код 7701
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 4408
  Фустан - код 4408
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71