-40%

Кардиган - код 2278 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336496
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2571 - 2
  Комплет - код 2571 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивен спортен екип панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" в масленозелено с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Елегантен дамски панталон с висока талия в капучино - код 3128
  Панталони - код 3128 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 11777 - жолта
  Топ - код 11777 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамско късо свободно яке с копчета в розово - код 1876
  Јакна - код 1876 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Спортски комплет - код 11583 - капучино
  Спортски комплет - код 11583 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Атрактивен спортен екип панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" в черно с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в червено - код 9914
  Топ - код 9914 - црвена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 9368 - кремова
  Фустан - код 9368 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 1647 - кремова
  Комплет - код 1647 - кремова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71