-58%

Кардиган - код 6930 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
349876
-58%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бело

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6562 - небесно сина
  Комплет - код 6562 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Кошула - код 3110
  Кошула - код 3110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дънкова пола в тъмносиньо - код 4390
  Сукња - код 4390 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 7293 - бело
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2884 - црна
  Фустан - код 2884 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 5956 - црна
  Блуза - код 5956 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 7124
  Фустан - код 7124
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 2571 - 1 - црна
  Комплет - код 2571 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код B439 - виолетова
  Код B439 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71