-36%

Кардиган - код 742 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39090
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 0107 - бело
  Кардиган - код 0107 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска дълга плетена жилетка в бяло - код 0419
  Кардиган - код 0419 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в бяло - код 4760
  Кардиган - код 4760 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 4539
  Кардиган - код 4539 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 7361
  Кардиган - код 7361 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Тениска в розово с принт - код 8312
  Маица - код 8312 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Късо дънково яке в синьо - код 4593
  Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комплет - код 5195 - циклама
  Комплет - код 5195 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код B262 - портокалова
  Код B262 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Комбинезон - код 5298 - 1 - црвена
  Комбинезон - код 5298 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 5301
  Кратки панталони - код 5301 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 11966 - црна
  Фустан - код 11966 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71