-38%

Кардиган - код 7823 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340081
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Нави

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 0107
  Кардиган - код 0107
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска къса свободна жилетка с копчета в синьо - код 3489
  Кардиган - код 3489 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в синьо - код 4760
  Кардиган - код 4760 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в светлосиньо - код 2369
  Кардиган - код 2369
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в цвят тюркоаз - код 4702
  Кардиган - код 4702 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6842
  Фустан - код 6842
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Тренерки - код 3786 - кафеава
  Тренерки - код 3786 - кафеава
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 0992
  Фустан - код 0992
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Спортен дамски сет долнище и горнище с качулка в тъмно синьо - код 2941
  Комплет - код 2941
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 7626 -1 - борда
  Фустан - код 7626 -1 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамска туника в черно с принт - код 2690
  Туника - код 2690 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 4081 - небесно сина
  Фустан - код 4081 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маичка - код 11541 - розова
  Маичка - код 11541 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Топ - код 11741 - ментол
  Топ - код 11741 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71