-36%

Кардиган - код 850 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39160
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 0107 - розова
  Кардиган - код 0107 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска плетена свободна жилетка с качулка в цвят пудра - код 9066
  Кардиган - код 9066 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамска дълга плетена жилетка в цвят пудра - код 0419
  Кардиган - код 0419 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамска къса свободна жилетка с копчета в цвят пудра - код 3489
  Кардиган - код 3489 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамска свободна жилетка с качулка в розово - код 9066
  Кардиган - код 9066 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Къса елегантна дамска тениска в черно - код 0594
  Маица - код 0594 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 2. Код DD-570 - портокалова
  Код DD-570 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Стилна дълга свободна плетена дамска жилетка в бяло - код 7593
  Кардиган - код 7593 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Фустан - код 4807 - бела
  Фустан - код 4807 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код B262 - портокалова
  Код B262 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Дамски панталон еко кожа в кафяво - код 6329
  Панталони - код 6329 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 7953 - розова
  Спортски комплет - код 7953 - розова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71