-22%

Кардиган - код 900 - 5 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1105
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 0107 - бело
  Кардиган - код 0107 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска дълга плетена жилетка в бяло - код 0419
  Кардиган - код 0419 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в бяло - код 4760
  Кардиган - код 4760 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 4539
  Кардиган - код 4539 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 7361
  Кардиган - код 7361 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамско сако в бежово - код 2900
  Сако - код 2900
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0525
  Фустан - код 0525
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамски свободен панталон в цвят капучино - код 11803
  Панталони - код 11803
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 4859 - црвена
  Фустан - код 4859 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 11723 - бело
  Топ - код 11723 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 4920 - црна
  Фустан - код 4920 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 8433 - шарена
  Фустан - код 8433 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 0643 - 4 - светло сина
  Блуза - код 0643 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Стилна дантелена дамска блуза в черно - код 1863
  Блуза - код 1863 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71