-72%

Кардиган - код 9596 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
353566
-72%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5980 - 4 - шарено
  Фустан - код 5980 - 4 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Свободен дамски топ в бежов цвят - код 3077
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 6777 - бело
  Фустан - код 6777 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 2965
  Топ - код 2965
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 1571 - црна
  Маица - код 1571 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 1626 - 3 - праска
  Блуза - код 1626 - 3 - праска
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.188,71