-72%

Кардиган - код 9596 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
353611
-72%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B436
  Код B436
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 1233 - капучино
  Фустан - код 1233 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Къси накъсани дънкови панталонки в светлосиньо - код 4508
  Кратки панталони - код 4508 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 7411 - бело
  Фустан - код 7411 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Топ - код 8098 - 4 - зелена
  Топ - код 8098 - 4 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 5273 - црна
  Фустан - код 5273 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код В143 - 2 - шарена
  Код В143 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71