-36%

Кардиган - код 998 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339076
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 0107 - црна
  Кардиган - код 0107 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска дълга плетена жилетка в черно - код 0419
  Кардиган - код 0419 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска къса свободна жилетка с копчета в черно - код 3489
  Кардиган - код 3489 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамска свободна жилетка с качулка в черно - код 9066
  Кардиган - код 9066 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в черно - код 4760
  Кардиган - код 4760 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Свободен къс дамски гащеризон в цвят капучино - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Комплет - код 4332 - 1
  Комплет - код 4332 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Ефектен дамски топ с връзки в зелено - код 0958
  Топ - код 0958 - зелена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в бяло - код 3525
  Кошула - код 3525 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Комплет - код 11958 - розова
  Комплет - код 11958 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Атрактивен дамски сет блуза с дълъг ръкав и спортна пола в бежово - код 0759
  Комплет - код 0759
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Маица - код 2447 - 3 - бело
  Маица - код 2447 - 3 - бело
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Тренерки - код 1236 - бело
  Тренерки - код 1236 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Код B297 - борда
  Код B297 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71