-54%

Кардиган - код 998 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339091
-54%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса плетена дамска жилетка в кафяво - код 4695
  Кардиган - код 4695
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 2550 - цветна
  Фустан - код 2550 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Код B532 - зелена
  Код B532 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Дамска блуза с щампа в черно - код 4603
  Блуза - код 4603 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Ефектен дамски топ в червено - код 1749
  Топ - код 1749 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамска свободна туника с голо рамо в черно - код 0738
  Туника - код 0738 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 2702
  Фустан - код 2702
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дамски сет потник и къси панталонки плетиво в лилаво - 10055
  Код 10055 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.043,71