-36%

Кардиган - код 998 - пудра - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339061
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 0107 - розова
  Кардиган - код 0107 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска плетена свободна жилетка с качулка в цвят пудра - код 9066
  Кардиган - код 9066 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамска дълга плетена жилетка в цвят пудра - код 0419
  Кардиган - код 0419 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамска къса свободна жилетка с копчета в цвят пудра - код 3489
  Кардиган - код 3489 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамска свободна жилетка с качулка в розово - код 9066
  Кардиган - код 9066 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 2550 - шарена
  Фустан - код 2550 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 1361 - 3
  Тренерки - код 1361 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 5690 - борда
  Блуза - код 5690 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски дънки в кафяво - код 8254
  Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 6. Блуза - код 1587
  Блуза - код 1587
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Сако - код 2461 - кремова
  Сако - код 2461 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски пуловер с едра плетка в черно - код 4781
  Џемпер - код 4781 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Код 526
  Код 526
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71