-45%

Кардиган - код 998 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339046
-45%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска плетена жилетка в сиво - код 5128
  Кардиган - код 5128 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дълга плетена дамска жилетка с качулка в сиво - код 6655
  Кардиган - код 6655 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга плетена жилетка с качулка в сиво - код 6263
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1652 - ментол
  Фустан - код 1652 - ментол
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 2670 - црна
  Блуза - код 2670 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Код 526
  Код 526
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Тениска с ефектен принт в цвят мента - код 11944
  Маица - код 11944 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 4191 - црвена
  Блуза - код 4191 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Фустан - код 0525 - кафеава
  Фустан - код 0525 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Кокетна разкроена пола в тъмно зелено - код 6767
  Сукња - код 6767 - темно зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71