-36%

Кардиган - код 998 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339031
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 0107
  Кардиган - код 0107
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска дълга плетена жилетка в бежово - код 0419
  Кардиган - код 0419 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска къса свободна жилетка с копчета в бежово - код 3489
  Кардиган - код 3489
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 2369
  Кардиган - код 2369
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в бежово - код 4760
  Кардиган - код 4760
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Тениска с ефектен принт в бяло - код 7139
  Маица - код 7139 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски топ в бяло с цип - код 11810
  Топ - код 11810 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 1430 - зелена
  Фустан - код 1430 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2663 - циклама
  Фустан - код 2663 - циклама
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Палто - код 7940 - црна
  Палто - код 7940 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 2890
  Фустан - код 2890
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в бяло - код 2014
  Топ - код 2014 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Жилетка дълга плетена с качулка в оранжево - код 3162
  Кардиган - код 3162
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71