-71%

Кардиган - код 168 - 3 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39680
-71%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 643 - путер зелена
  Палто - код 643 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фармерки - код 4126 - 1 - црна
  Фармерки - код 4126 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Маичка - код 3309 - бела
  Маичка - код 3309 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Код Р68 - розова
  Код Р68 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Код B88 - капучино
  Код B88 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 912 - виолетова
  Блуза - код 912 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код B66 - жолта
  Код B66 - жолта
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Фустан - код 744 - небесно сина
  Фустан - код 744 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Код Р24 - кафеава
  Код Р24 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71