-36%

Кардиган - код 742 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39090
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кокетна дамска пола на цветя - код 4851 - 3
  Сукња - код 4851 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код R1077
  Код R1077
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Маица - код 5579 - црна
  Маица - код 5579 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Код B308 - црна
  Код B308 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Код HS-98101 - црна
  Код HS-98101 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Блуза - код 11517 - црвена
  Блуза - код 11517 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Код B343 - црна
  Код B343 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Блуза - код 0629 - 6 - бело
  Блуза - код 0629 - 6 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71