-36%

Кардиган - код 742 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38962
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кардиган - код 053
  Кардиган - код 053
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Хеланки - код 079 - 2 - црна
  Хеланки - код 079 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 1410 - црна
  Блуза - код 1410 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 546 - виолетова
  Фустан - код 546 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 185
  Фустан - код 185
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1617 - борда
  Фустан - код 1617 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 5618 - сиво
  Блуза - код 5618 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код LS543 - портокалова
  Код LS543 - портокалова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фустан - код 8293 - црвена
  Фустан - код 8293 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Фустан - код 960 - темно виолетова
  Фустан - код 960 - темно виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71