-36%

Кардиган - код 850 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39160
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р72 - 3 - шарена
  Код Р72 - 3 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Тренерки - код 9901 - 1 - розова
  Тренерки - код 9901 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Код B291 - виолетова
  Код B291 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Блуза - код 4157
  Блуза - код 4157
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Спортски комплет - код 1761 - небесно сина
  Спортски комплет - код 1761 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 8653 - 2 - црвена
  Фустан - код 8653 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Фустан - код 11725 - црна
  Фустан - код 11725 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Топ - код 8837 - црна
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Екстравагантна туника с имитация на риза в светлосиньо - код 7130
  Туника - код 7130
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71