-68%

Кардиган - код 850 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39166
-68%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кардиган

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2771 - 3
  Блуза - код 2771 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комбинезон - код 4455 - ментол
  Комбинезон - код 4455 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 8570 - црна
  Блуза - код 8570 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 9328 - бело
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Код 8093 - бела
  Код 8093 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Фустан - код 9690 - црвена
  Фустан - код 9690 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Код LS543 - портокалова
  Код LS543 - портокалова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Фустан - код 2053 - 4 - борда
  Фустан - код 2053 - 4 - борда
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Хеланки - код 9149 - црна
  Хеланки - код 9149 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71