-33%

Код 5617 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337471
-33%
Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 34

Width (cm.): 13

Должина (cm.): 25

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ потник рипс в меднокафяво - код 2876
  Топ - код 2876
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в лилаво - код 12049
  Блуза - код 12049 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 5610
  Топ - код 5610
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Атрактивен дамски топ бюстие в светлолилаво - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Спортски комплет - код 2795 - 2 - бела
  Спортски комплет - код 2795 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 1879 - црна
  Фустан - код 1879 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Маица - код 1436 - 2 - црна
  Маица - код 1436 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Къс дамски топ потник рипс в черно - код 0869
  Топ - код 0869 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 521,71