-33%

Код 5617 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337456
-33%
Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 34

Width (cm.): 13

Должина (cm.): 25

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1519 - 4 - виолетова
  Комплет - код 1519 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Елегантен дамски сет от две части топ с паднали рамене и дълга пола в черно - код 2800
  Комплет - код 2800 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комплет - код 3171 - кремова
  Комплет - код 3171 - кремова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дамски ежедневен спортен комплект сет в бежово - код 9995
  Комплет - код 9995 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Атрактивно дълго дамско сако от велур в масленозелено - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамско боди в червено с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Код B343
  Код B343
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 927,71