-43%

Код AC1001 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336151
-43%
Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски свободен пуловер в цвят горчица - код 4180
  Џемпер - код 4180 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4807 - циклама
  Фустан - код 4807 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3852 - црна
  Фустан - код 3852 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамски топ потник рипс в меднокафяво - код 2876
  Топ - код 2876
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 6842 - црвена
  Фустан - код 6842 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 7794 - црна
  Фустан - код 7794 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Дамска блуза в три цвята с поло яка - код 0521 - 3
  Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Атрактивна дамска блуза със светлосини мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 5610 - розова
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бежово - код 12049 - лице
  Блуза - код 12049 - 3 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71