-40%

Код B13 - црвена - Промоциja

На залиха
SKU
341506
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 17

Width (cm.): 7

Должина (cm.): 27

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B421
  Код B421
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код B341 - црвена
  Код B341 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Код B7594 - црвена
  Код B7594 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Код B296 - црвена
  Код B296 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с къдрички в цвят капучино с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 6 - капучино
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 8840 - црна
  Фустан - код 8840 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Къс секси топ с верижка в бежово - код 11731
  Топ - код 11731
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Код AC-1003
  Код AC-1003
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Фустан - код 2639 - шарена
  Фустан - код 2639 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 6460 - пудра
  Фустан - код 6460 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код B262
  Код B262
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Код NH2851 - корали
  Код NH2851 - корали
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71