-40%

Код B24 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
341386
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 20

Width (cm.): 1

Должина (cm.): 27

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B297 - црна
  Код B297 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Тениска в бяло с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Комбинезон - код 7177 - пудра
  Комбинезон - код 7177 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Изчистен дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2135
  Топ - код 2135 - 4
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 5169 - 2 - небесно сина
  Фустан - код 5169 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Ефектен къс топ потник рипс в черно - код 5023
  Топ - код 5023 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код Y81914-1 - црвена
  Код Y81914-1 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71