-40%

Код B24 - златно - Промоциja

Нема на залиха
SKU
341401
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Златно

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 20

Width (cm.): 1

Должина (cm.): 27

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комплет - код 2672 - сиво
  Комплет - код 2672 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 4303 - бело
  Топ - код 4303 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Блуза - код 4191 - црвена
  Блуза - код 4191 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Топ - код 2509 - бело
  Топ - код 2509 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 10. Код B426 - виолетова
  Код B426 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71