-38%

Код B31 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
344581
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафяво

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 25

Width (cm.): 11

Должина (cm.): 20

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B424 - капучино
  Код B424 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B13 - темно кафеава
  Код B13 - темно кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код CK3316 - кафеава
  Код CK3316 - кафеава
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Код 20101 - темно кафеава
  Код 20101 - темно кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код NH2845 - кафеава
  Код NH2845 - кафеава
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Маица - код 4514 - црна
  Маица - код 4514 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комплет - код 1578 - црна
  Комплет - код 1578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6111
  Фустан - код 6111
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Дамски бански в бяло - код 2709
  Купачи - код 2709 - 4 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2104 - виолетова
  Фустан - код 2104 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Къс дамски топ бюстие в неоновозелено - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Фустан - код 0328 - 1 - шарена
  Фустан - код 0328 - 1 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Блуза - код 2899 - 4
  Блуза - код 2899 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Код B419 - зелена
  Код B419 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Комбинезон - код 6527 - сиво
  Комбинезон - код 6527 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71