-58%

Код B39 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
344656
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 0910 - црвена
  Комбинезон - код 0910 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 4086 - бело
  Блуза - код 4086 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 5932 - небесно сина
  Блуза - код 5932 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 2512 - црна
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Панталони - код 11803 - црна
  Панталони - код 11803 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Купачи - код 1296 - 5
  Купачи - код 1296 - 5
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Изчистена дамска тениска в масленозелено - код 7525
  Маица - код 7525
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код B470 - капучино
  Код B470 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71