-31%

Код B6 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340606
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 10

Должина (cm.): 24

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B573 - црна
  Код B573 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Код B576 - црна
  Код B576 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код B572 - црна
  Код B572 - црна
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 4. Код B532 - црна
  Код B532 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Код 526 - црна
  Код 526 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Бяла тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8899 - светло сина
  Фустан - код 8899 - светло сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Комплет - код 5268 - кафеава
  Комплет - код 5268 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Фустан - код 33311 - 1 - црна
  Фустан - код 33311 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 5866
  Фустан - код 5866
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Топ - код 1095 - бело
  Топ - код 1095 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71