-31%

Код B6 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340591
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 10

Должина (cm.): 24

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B574
  Код B574
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Код B490 - кафеава
  Код B490 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Код B529
  Код B529
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Код B442
  Код B442
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Код B452
  Код B452
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тениска с ефектен принт в бежово - код 11944
  Маица - код 11944
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Спортски комплет - код 1761 - црна
  Спортски комплет - код 1761 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Маица - код 2923 - 6 - црна
  Маица - код 2923 - 6 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Палто - код 5877 - кремова
  Палто - код 5877 - кремова
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 6. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 0987 - небесно сина
  Фустан - код 0987 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 10122 - виолетова
  Фустан - код 10122 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 11741 - ментол
  Топ - код 11741 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71