-47%

Код B7 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
341416
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 25

Width (cm.): 10

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B436 - пудра
  Код B436 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код B461 - розова
  Код B461 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код B474 - розова
  Код B474 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Код B117 - розова
  Код B117 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Код 4471 - циклама
  Код 4471 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Дамска тениска в бяло с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 0755 - путер зелена
  Блуза - код 0755 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комбинезон - код 8022
  Комбинезон - код 8022
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фармерки - код 4505 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4505 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Дамска туника в черно - код 1215
  Туника - код 1215 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 2720 - бело
  Фустан - код 2720 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код 10101А - црна
  Код 10101А - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дуксер - код 934 - небесно сина
  Дуксер - код 934 - небесно сина
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71