-33%

Код B8 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340546
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 20

Width (cm.): 1

Должина (cm.): 30

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B573 - црна
  Код B573 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Код B576 - црна
  Код B576 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код 526 - црна
  Код 526 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Код B452 - црна
  Код B452 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код B350 - црна
  Код B350 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Маица - код 4097 - 1 - црна
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Хеланки - код 1572
  Хеланки - код 1572
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамско долнище в тъмносиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 4272 - црна
  Топ - код 4272 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Фустан - код 6292 - црна
  Фустан - код 6292 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код B156 - окер
  Код B156 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Маица - код 3310 - кремова
  Маица - код 3310 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Дамска риза в червено - код 0638
  Кошула - код 0638 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в светлосиньо - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71