-50%

Код B8 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340561
-50%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 20

Width (cm.): 1

Должина (cm.): 30

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5179 - шарена
  Фустан - код 5179 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Маица - код 4658 - ментол
  Маица - код 4658 - ментол
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Къса дамска блуза рипс в оранжево - код 1271
  Блуза - код 1271 - портокалова
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 6954 - зелена
  Фустан - код 6954 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамски свободен панталон в бяло - код 11803
  Панталони - код 11803 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1843 - капучино
  Фустан - код 1843 - капучино
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Фустан - код 1652
  Фустан - код 1652
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Код B524 - сина
  Код B524 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамски топ потник рипс в бежово - код 10210
  Код 10210
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Топ - код 11955 - бело
  Топ - код 11955 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71