-44%

Код JW6489 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336331
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 10

Должина (cm.): 26

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B423 - сиво
  Код B423 - сиво
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Код B144 - сиво
  Код B144 - сиво
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Слични производи
 1. Дълъг суитшърт с качулка в черно - код 1475
  Дуксер - код 1475 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 1652 - пудра
  Фустан - код 1652 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Топ - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в розово - код 4760
  Кардиган - код 4760 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Къс дамски топ рипс в бежово - код 1265
  Топ - код 1265
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Спортен дамски комплект яке и панталон в бежово каре - код 5684
  Спортски комплет - код 5684
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Дамски топ потник рипс в бежово - код 2574
  Топ - код 2574
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамски топ потник в бледорозово - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 2743
  Фустан - код 2743
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71