-44%

Код JW6489 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336196
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 5

Должина (cm.): 26

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B445
  Код B445
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код B262
  Код B262
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Код B144 - темно сива
  Код B144 - темно сива
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Слични производи
 1. Елегантен дамски панталон разкроен в тъмносиньо - код 1991
  Панталони - код 1991 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тениска в цвят циклама с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Комплет - код 5450 - 1 - црна
  Комплет - код 5450 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Тренерки - код 1354 - сиво
  Тренерки - код 1354 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 12000 - бела
  Фустан - код 12000 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска блуза в черно с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 1 - црна
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Комбинезон - код 7701 - сина
  Комбинезон - код 7701 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 8190 - пудра
  Фустан - код 8190 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71