-45%

Код NH2841 - капучино - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336481
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B574
  Код B574
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Код B490 - кафеава
  Код B490 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Код B498 - кафеава
  Код B498 - кафеава
  Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 928,00
 4. Код B535
  Код B535
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Код B529
  Код B529
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5261 - 3 - кремова
  Фустан - код 5261 - 3 - кремова
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 1354 - бела
  Тренерки - код 1354 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 5360 - црна
  Маица - код 5360 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Къс дамски топ потник в меднокафяво - код 2723
  Топ - код 2723
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дълга плетена дамска жилетка в жълто - код 4075
  Кардиган - код 4075 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Маица - код 4318 - црна
  Маица - код 4318 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Тренерки - код 1236 - црна
  Тренерки - код 1236 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71