-45%

Код Р19 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
346186
-45%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Тениска в бяло с ефектен принт - код 933
  Маица - код 933 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Код B69 - црвена
  Код B69 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 5658 - бело
  Топ - код 5658 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Бански комплект в червено - код 2671
  Купачи - код 2671 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 3432 - светло сина
  Топ - код 3432 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Маица - код 1038 - црна
  Маица - код 1038 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71