-45%

Код Р21 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
345811
-45%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ потник в лилаво - код 0932
  Топ - код 0932 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Дънкови панталонки в сиво - код 2448
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код AC-1017 - кафеава
  Код AC-1017 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Код B473 - капучино
  Код B473 - капучино
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Топ - код 2987 - зелена
  Топ - код 2987 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 11615 - розова
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Маица - код 3204 - 2 - бело
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Летен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталонки с атрактивен десен - код 7355 - 3
  Комплет - код 7355 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 0989 - розова
  Фустан - код 0989 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71