-33%

Код B576 - зелена

Нема на залиха
SKU
603556
-33%
Special Price MKD 579,71 Regular Price MKD 869,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: 100% Полиестер

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 17

Width (cm.): 6

Должина (cm.): 20

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи