-35%

Код P247 - црна

Нема на залиха
SKU
605041
-35%
Special Price MKD 521,71 Regular Price MKD 811,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

Width (cm.): 4

Должина (cm.): 101

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи