-40%

Код P248 - црна

Нема на залиха
SKU
605071
-40%
Special Price MKD 434,71 Regular Price MKD 724,71

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Колан

Width (cm.): 4

Должина (cm.): 58

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи