-30%

Комбинезон - код 185 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38713
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Бяла тениска с принт - код 9362
  Маица - код 9362 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски спортен екип в бордо - код 8081
  Тренерки - код 8081 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 11939 - пудра
  Фустан - код 11939 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска блуза в розово - код 3337
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Атрактивен дамски топ в светлорозово - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Топ - код 4606 - розова
  Топ - код 4606 - розова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Свободна елегантна дамска блуза с гол гръб в розово - код 5173
  Блуза - код 5173 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 1457 - црвена
  Фустан - код 1457 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71