-30%

Комбинезон - код 185 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38715
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Елегантен дамски комплект блуза с паднали рамене и къси панталонки в черно - код 2072
  Комплет - код 2072 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Кратки панталони - код 5301 - бело
  Кратки панталони - код 5301 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски бански цял с ефектен десен - код 0342 - 2
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 0891 - борда
  Фустан - код 0891 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 6123 - шарена
  Фустан - код 6123 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Дуксер - код 1672 - сиво
  Дуксер - код 1672 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Къса дамска блуза рипс в светлосиньо - код 1271
  Блуза - код 1271
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Топ - код 11927 - праска
  Топ - код 11927 - праска
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Спортски комплет - код 12034 - црна
  Спортски комплет - код 12034 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71